D38999/24WF11HC
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24WF11HC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: D38999/24WF11HC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 859 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24WF11HC
Număr parc D38999/24WF11HC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 859 pcs Fișa cu date D38999/24WF11HC.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish F Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/24WF11HC
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 11
Codul producătorului D38999/24WF11HC Diametru mare furnizat 19-11
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Ratingul curent 13A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact C
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/24WF11HA
D38999/24WF11HA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
In stoc: 3786 pcs
Descarca: D38999/24WF11HA.pdf
RFQ
D38999/24WF11HC-LC
D38999/24WF11HC-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT