D38999/24WD19PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24WD19PC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: D38999/24WD19PC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24WD19PC
Număr parc D38999/24WD19PC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1103 pcs Fișa cu date D38999/24WD19PC.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish D Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume D3899924WD19PC
DD38999/24WD19PC
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 19
Codul producătorului D38999/24WD19PC Diametru mare furnizat 15-19
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Ratingul curent 7.5A