D38999/24WD19BN
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24WD19BN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Foi de date: D38999/24WD19BN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24WD19BN
Număr parc D38999/24WD19BN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1637 pcs Fișa cu date D38999/24WD19BN.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish D Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DD38999/24WD19BN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 19
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/24WD19BN Diametru mare furnizat 15-19
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Curent - maxim / contact Threaded