D38999/24WD18BB
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24WD18BB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT
Foi de date: D38999/24WD18BB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24WD18BB
Număr parc D38999/24WD18BB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1223 pcs Fișa cu date D38999/24WD18BB.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish D Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DD38999/24WD18BB
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 18
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/24WD18BB Diametru mare furnizat 15-18
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT Curent - maxim / contact Threaded