D38999/24FJ43JB
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FJ43JB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Foi de date: D38999/24FJ43JB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 626 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 626 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FJ43JB
Număr parc D38999/24FJ43JB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 626 pcs Fișa cu date D38999/24FJ43JB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish J Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/24FJ43JB
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 43
Codul producătorului D38999/24FJ43JB Diametru mare furnizat 25-43
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Ratingul curent 7.5A, 13A