D38999/24FJ43BA
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FJ43BA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Foi de date: D38999/24FJ43BA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FJ43BA
Număr parc D38999/24FJ43BA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1019 pcs Fișa cu date D38999/24FJ43BA.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 (20), 20 (23) folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish J Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume DD38999/24FJ43BA
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 43
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/24FJ43BA Diametru mare furnizat 25-43
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Curent - maxim / contact Threaded