D38999/24FJ29HB
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FJ29HB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: D38999/24FJ29HB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 920 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FJ29HB
Număr parc D38999/24FJ29HB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 920 pcs Fișa cu date D38999/24FJ29HB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish J Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/24FJ29HB
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 29
Codul producătorului D38999/24FJ29HB Diametru mare furnizat 25-29
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS Ratingul curent 13A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact B
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/24FJ29HA
D38999/24FJ29HA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
In stoc: 6952 pcs
Descarca: D38999/24FJ29HA.pdf
RFQ
D38999/24FJ29BN
D38999/24FJ29BN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 29C 29#16 SKT J/N
In stoc: 1099 pcs
Descarca:
RFQ
D38999/24FJ29HB
D38999/24FJ29HB
In stoc: 652 pcs
Descarca: D38999/24FJ29HB.pdf
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
In stoc: 736 pcs
Descarca: D38999/24FJ29HA.pdf
D38999/24FJ29HB-LC
D38999/24FJ29HB-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
In stoc: 766 pcs
Descarca: D38999/24FJ29HB-LC.pdf
Descriere: CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT