D38999/24FH55PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FH55PA-LC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Foi de date: D38999/24FH55PA-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FH55PA-LC
Număr parc D38999/24FH55PA-LC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1369 pcs Fișa cu date D38999/24FH55PA-LC.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish H Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume DD38999/24FH55PA-LC
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/24FH55PA-LC Diametru mare furnizat 23-55
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Curent - maxim / contact Threaded