D38999/24FG41AA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FG41AA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN
Foi de date: D38999/24FG41AA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 971 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 971 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FG41AA
Număr parc D38999/24FG41AA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 971 pcs Fișa cu date D38999/24FG41AA.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish G Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume DD38999/24FG41AA
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/24FG41AA Diametru mare furnizat 21-41
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN Curent - maxim / contact Threaded
Cuplarea materialului piuliței, placare - Diametrul piuliței de cuplare Electroless Nickel
Contact Formă Plastic Materiale de contact A
Tip conector Receptacle Housing Materialul corpului Bulkhead - Front Side Nut
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/24FG39SNL
D38999/24FG39SNL
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
In stoc: 1784 pcs
Descarca:
RFQ
D38999/24FG41AA
D38999/24FG41AA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN
In stoc: 1538 pcs
Descarca: D38999/24FG41AA.pdf
RFQ
D38999/24FG39SN-LC
D38999/24FG39SN-LC
Descriere: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT