D38999/24FG39JB
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FG39JB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Foi de date: D38999/24FG39JB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 732 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FG39JB
Număr parc D38999/24FG39JB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 732 pcs Fișa cu date D38999/24FG39JB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish G Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/24FG39JB
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 39
Codul producătorului D38999/24FG39JB Diametru mare furnizat 21-39
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT Ratingul curent 7.5A, 13A