D38999/24FD19JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FD19JB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Foi de date: D38999/24FD19JB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 976 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FD19JB
Număr parc D38999/24FD19JB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 976 pcs Fișa cu date D38999/24FD19JB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish D Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/24FD19JB
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Codul producătorului D38999/24FD19JB Diametru mare furnizat 15-19
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact B
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/24FD19JA-LC
D38999/24FD19JA-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
In stoc: 1035 pcs
Descarca: D38999/24FD19JA-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD19JC-LC
D38999/24FD19JC-LC
In stoc: 3663 pcs
Descarca: D38999/24FD19JC-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD19JB-LC
D38999/24FD19JB-LC