D38999/24FD18JE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FD18JE
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
Foi de date: D38999/24FD18JE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FD18JE
Număr parc D38999/24FD18JE Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1031 pcs Fișa cu date D38999/24FD18JE.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish D Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/24FD18JE
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 18
Codul producătorului D38999/24FD18JE Diametru mare furnizat 15-18
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact E
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
produse asemanatoare
D38999/24FD18JD
D38999/24FD18JD
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
In stoc: 926 pcs
Descarca: D38999/24FD18JD.pdf
RFQ
D38999/24FD18JE-LC
D38999/24FD18JE-LC
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
In stoc: 3765 pcs
Descarca: D38999/24FD18JE-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD18JN
D38999/24FD18JN
In stoc: 1109 pcs
Descarca: D38999/24FD18JN.pdf
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
Descarca: D38999/24FD18JN.pdf
D38999/24FD18JE
D38999/24FD18JE