D38999/24FD15HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FD15HN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: D38999/24FD15HN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FD15HN
Număr parc D38999/24FD15HN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1119 pcs Fișa cu date D38999/24FD15HN.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish D Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/24FD15HN
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 15
Codul producătorului D38999/24FD15HN Diametru mare furnizat 15-15
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS Ratingul curent 7.5A, 13A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact N (Normal)
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/24FD15JB
D38999/24FD15JB
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
In stoc: 854 pcs
Descarca: D38999/24FD15JB.pdf
RFQ
D38999/24FD15HN-LC
D38999/24FD15HN-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT