D38999/20WG16AD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20WG16AD
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN
Foi de date: D38999/20WG16AD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20WG16AD
Număr parc D38999/20WG16AD Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1058 pcs Fișa cu date D38999/20WG16AD.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish G Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DD38999/20WG16AD
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 16
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/20WG16AD Diametru mare furnizat 21-16
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN Curent - maxim / contact Threaded