D38999/20WF11AB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20WF11AB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN
Foi de date: D38999/20WF11AB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20WF11AB
Număr parc D38999/20WF11AB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1882 pcs Fișa cu date D38999/20WF11AB.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish F Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DD38999/20WF11AB
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 11
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/20WF11AB Diametru mare furnizat 19-11
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN Curent - maxim / contact Threaded