D38999/20WD18HB
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20WD18HB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Foi de date: D38999/20WD18HB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20WD18HB
Număr parc D38999/20WD18HB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1126 pcs Fișa cu date D38999/20WD18HB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish D Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/20WD18HB
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D38999/20WD18HB Diametru mare furnizat 15-18
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact B
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
produse asemanatoare
D38999/20WD18BN
D38999/20WD18BN
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
In stoc: 2125 pcs
Descarca: D38999/20WD18BN.pdf
RFQ
D38999/20WD18HB-LC
D38999/20WD18HB-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN