D38999/20FJ61HC
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20FJ61HC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Foi de date: D38999/20FJ61HC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 885 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20FJ61HC
Număr parc D38999/20FJ61HC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 885 pcs Fișa cu date D38999/20FJ61HC.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish J Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/20FJ61HC
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 61
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D38999/20FJ61HC Diametru mare furnizat 25-61
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact C
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
produse asemanatoare
D38999/20FJ61HC-LC
D38999/20FJ61HC-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS