D38999/20FJ19SA
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20FJ19SA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Foi de date: D38999/20FJ19SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 951 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20FJ19SA
Număr parc D38999/20FJ19SA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 951 pcs Fișa cu date D38999/20FJ19SA.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish J Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/20FJ19SA
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D38999/20FJ19SA Diametru mare furnizat 25-19
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Ratingul curent 23A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact A
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
produse asemanatoare
D38999/20FJ19SA-LC
D38999/20FJ19SA-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
In stoc: 797 pcs
Descarca: D38999/20FJ19SA-LC.pdf
RFQ
D38999/20FJ19SAL
D38999/20FJ19SAL
Producători: Souriau Connection Technology