D38999/20FG11AC
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20FG11AC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN
Foi de date: D38999/20FG11AC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20FG11AC
Număr parc D38999/20FG11AC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1181 pcs Fișa cu date D38999/20FG11AC.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 12 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish G Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume DD38999/20FG11AC
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 11
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/20FG11AC Diametru mare furnizat 21-11
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN Curent - maxim / contact Threaded
Cuplarea materialului piuliței, placare - Diametrul piuliței de cuplare Electroless Nickel
Contact Formă Plastic Materiale de contact C
Tip conector Receptacle Housing Materialul corpului Flange
produse asemanatoare
D38999/20FG11AC
D38999/20FG11AC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT