D38999/20FE26HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20FE26HA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Foi de date: D38999/20FE26HA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20FE26HA
Număr parc D38999/20FE26HA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1161 pcs Fișa cu date D38999/20FE26HA.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish E Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/20FE26HA
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D38999/20FE26HA Diametru mare furnizat 17-26
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact A
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/20FE26BN
D38999/20FE26BN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 26C 26#20 SKT RECP
In stoc: 2166 pcs
Descarca:
RFQ
D38999/20FE26HA
D38999/20FE26HA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
In stoc: 1042 pcs
Descarca: D38999/20FE26HA.pdf
RFQ
D38999/20FE26HB-LC
D38999/20FE26HB-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Descarca: D38999/20FE26HB-LC.pdf
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT
Descarca: D38999/20FE26BN.pdf
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Descarca: D38999/20FE26BN.pdf
D38999/20FE26HC
D38999/20FE26HC