RSF66A50A150P
Cynergy3Cynergy3
RSF66A50A150P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RSF66A50A150P
Producator / Marca: Cynergy3
Descrierea produsului DL PNT FLOATSWITCH 184MM TOTAL L
Foi de date: RSF66A50A150P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RSF66A50A150P
Număr parc RSF66A50A150P Producător Cynergy3
Descriere DL PNT FLOATSWITCH 184MM TOTAL L Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2126 pcs Fișa cu date RSF66A50A150P.pdf
Voltaj 120VDC, 240VAC Tip Liquid
Comutați nivelul de acționare 1.969", 5.906" (50mm, 150mm) Serie RSF66
Tipul de ieșire Switch (2) (Dual Float) Configurarea ieșirii SPST-NC/NO, SPST-NC/NO
Alte nume 725-1299 Temperatura de Operare -10°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount, M16x2 Thread Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Actual 600mA