IPSS-G1003-7C
Cynergy3Cynergy3
IPSS-G1003-7C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IPSS-G1003-7C
Producator / Marca: Cynergy3
Descrierea produsului PRSSR TRNS 0-100BR 0-10V
Foi de date: IPSS-G1003-7C.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 402 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 402 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IPSS-G1003-7C
Număr parc IPSS-G1003-7C Producător Cynergy3
Descriere PRSSR TRNS 0-100BR 0-10V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 402 pcs Fișa cu date IPSS-G1003-7C.pdf
Tensiune - Aprovizionare 14 V ~ 32 V Stilul de terminare Connector, 4-Pin
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie IPSS
Tip de presiune Vented Gauge Stilul portului Threaded
Dimensiunea portului Male - 3/4" (19.05mm) BSP Pachet / Caz Cylinder
Tipul de ieșire Analog Voltage producție 0 V ~ 10 V
Temperatura de Operare -20°C ~ 80°C Presiunea de lucru 1450.38 PSI (10000 kPa)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Presiune maximă 2900.75 PSI (20000 kPa)
descriere detaliata Pressure Sensor 1450.38 PSI (10000 kPa) Vented Gauge Male - 3/4" (19.05mm) BSP 0 V ~ 10 V Cylinder Precizie ±0.25%