IPSLAT-A1000-5
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IPSLAT-A1000-5
Producator / Marca: Cynergy3
Descrierea produsului PRESSURE TRANS 0-1000MBARA 4-20M
Foi de date: IPSLAT-A1000-5.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 190 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IPSLAT-A1000-5
Număr parc IPSLAT-A1000-5 Producător Cynergy3
cantitate valabila 190 pcs Fișa cu date IPSLAT-A1000-5.pdf
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 28 V Stilul de terminare Connector
Serie IPSLAT Tip de presiune Absolute
Stilul portului Threaded Dimensiunea portului Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Tipul de ieșire Analog Current producție 4 mA ~ 20 mA
Temperatura de Operare -20°C ~ 75°C Presiunea de lucru 14.5 PSI (100 kPa)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Presiune maximă 72.52 PSI (500 kPa)
descriere detaliata Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Precizie ±0.5%