DP150M-JS
Curtis IndustriesCurtis Industries
Curtis Industries
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DP150M-JS
Producator / Marca: Curtis Industries
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V 150W
Foi de date: DP150M-JS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 849 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 849 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DP150M-JS
Număr parc DP150M-JS Producător Curtis Industries
Descriere AC/DC CONVERTER 36V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 849 pcs Fișa cu date DP150M-JS.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.1mm) Serie Tri-Mag, DP150
Putere (Wați) 150W (220W Forced Air) Alte nume DP150MJS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Eficienţă 89%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 4A