SSC800-25-24
CrydomCrydom
SSC800-25-24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SSC800-25-24
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului RELAY SSR HV DC 800VDC 25A 24V
Foi de date: 1.SSC800-25-24.pdf2.SSC800-25-24.pdf3.SSC800-25-24.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SSC800-25-24
Număr parc SSC800-25-24 Producător Crydom
Descriere RELAY SSR HV DC 800VDC 25A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4117 pcs Fișa cu date 1.SSC800-25-24.pdf2.SSC800-25-24.pdf3.SSC800-25-24.pdf
Tensiune - Încărcare 0 ~ 800 V Tensiune - intrare 20 ~ 28VDC
Stilul de terminare Screw Terminal Serie SSC
ambalare Bulk Pachet / Caz Hockey Puck
Tipul de ieșire DC Alte nume CC2035
SSC800-25-24-ND
SSC8002524
Tipul de montare Chassis Mount Încărcați curentul 25A