MCXE480D5R
CrydomCrydom
MCXE480D5R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCXE480D5R
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 5A 48-660V
Foi de date: 1.MCXE480D5R.pdf2.MCXE480D5R.pdf3.MCXE480D5R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCXE480D5R
Număr parc MCXE480D5R Producător Crydom
Descriere SSR RELAY SPST-NO 5A 48-660V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4078 pcs Fișa cu date 1.MCXE480D5R.pdf2.MCXE480D5R.pdf3.MCXE480D5R.pdf
Tensiune - Încărcare 48V ~ 660V Tensiune - intrare 15 ~ 32VDC
Stilul de terminare PC Pin Pachetul dispozitivului furnizor 4-SIP
Serie MCX ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SIP Tipul de ieșire AC
Alte nume CC2756
MCXE480D5R-ND
Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați curentul 5A