HAC60A150H-10
CrydomCrydom
HAC60A150H-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HAC60A150H-10
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SOLID STATE RELAY 600 V
Foi de date: HAC60A150H-10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 516 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 516 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HAC60A150H-10
Număr parc HAC60A150H-10 Producător Crydom
Descriere SOLID STATE RELAY 600 V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 516 pcs Fișa cu date HAC60A150H-10.pdf
Tensiune - Încărcare 48 ~ 660 V Tensiune - intrare 150 ~ 270VAC
Stilul de terminare Stud Serie HAC
ambalare Bulk Pachet / Caz Hockey Puck
Tipul de ieșire AC Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați curentul 150A