F1857D1400
CrydomCrydom
Crydom
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F1857D1400
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 1.4KV 55A MODULE
Foi de date: 1.F1857D1400.pdf2.F1857D1400.pdf3.F1857D1400.pdf
  • Mesaj
Specificațiile F1857D1400
Număr parc F1857D1400 Producător Crydom
Descriere DIODE GEN PURP 1.4KV 55A MODULE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4043 pcs Fișa cu date 1.F1857D1400.pdf2.F1857D1400.pdf3.F1857D1400.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.4V @ 165A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 1400V
Pachetul dispozitivului furnizor Module Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Standard
descriere detaliata Diode Standard 1400V 55A (DC) Chassis Mount Module Curent - Mediu rectificat (Io) 55A (DC)