F1857CAD1400
CrydomCrydom
Crydom
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F1857CAD1400
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului DIODE MODULE 1.4KV 55A
Foi de date: 1.F1857CAD1400.pdf2.F1857CAD1400.pdf3.F1857CAD1400.pdf
  • Mesaj
Specificațiile F1857CAD1400
Număr parc F1857CAD1400 Producător Crydom
Descriere DIODE MODULE 1.4KV 55A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6964 pcs Fișa cu date 1.F1857CAD1400.pdf2.F1857CAD1400.pdf3.F1857CAD1400.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.4V @ 165A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 1400V
Pachetul dispozitivului furnizor Module Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Temperatura de funcționare - Junction -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul de diodă Standard Configurarea diodelor 1 Pair Common Anode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1400V 55A (DC) Chassis Mount Module Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 55A (DC)