DRA-CN024D120
CrydomCrydom
DRA-CN024D120 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DRA-CN024D120
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Foi de date: 1.DRA-CN024D120.pdf2.DRA-CN024D120.pdf3.DRA-CN024D120.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DRA-CN024D120
Număr parc DRA-CN024D120 Producător Crydom
Descriere SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3984 pcs Fișa cu date 1.DRA-CN024D120.pdf2.DRA-CN024D120.pdf3.DRA-CN024D120.pdf
Tensiune - Încărcare 0V ~ 24V Tensiune - intrare 90 ~ 140VAC
Stilul de terminare Screw Terminal Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie DRACN ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Tipul de ieșire DC
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați curentul 3.5A Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant