CYNB16-1200
CrydomCrydom
Crydom
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CYNB16-1200
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SCR 16A 1200V NON-ISOLAT TO220AB
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile CYNB16-1200
Număr parc CYNB16-1200 Producător Crydom
Descriere SCR 16A 1200V NON-ISOLAT TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5942 pcs Fișa cu date
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.6V Tensiune - Stare Off 1.2kV
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie - Tip SCR Standard Recovery
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-220-3
Alte nume CC1482 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SCR 1.2kV 16A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 16A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 10A
Starea curent - oprit (Max) 5µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 190A, 200A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 40mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 25mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T600041504BT
T600041504BT
Producători: Powerex, Inc.
Descriere: SCR PHSE CTRL MOD 400V 150A
In stoc: 1153 pcs
Descarca: T600041504BT.pdf
RFQ
C398M
C398M
Producători: Powerex, Inc.
Descriere: THYRISTOR INV 410A 600V TO-200AC
In stoc: 948 pcs
Descarca:
RFQ
VS-30TPS16PBF
VS-30TPS16PBF
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: SCR 1600V 30A TO-247
In stoc: 23679 pcs
Descarca: VS-30TPS16PBF.pdf
CYNB16-1200PT
CYNB16-1200PT
Producători: Crydom
Descriere: SCR 16A 1200V NON-ISOLAT TO220AB