CWU2490P-10
CrydomCrydom
CWU2490P-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWU2490P-10
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 90A 24-280V
Foi de date: 1.CWU2490P-10.pdf2.CWU2490P-10.pdf3.CWU2490P-10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 962 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 962 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWU2490P-10
Număr parc CWU2490P-10 Producător Crydom
Descriere SSR RELAY SPST-NO 90A 24-280V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 962 pcs Fișa cu date 1.CWU2490P-10.pdf2.CWU2490P-10.pdf3.CWU2490P-10.pdf
Tensiune - Încărcare 24V ~ 280V Tensiune - intrare 20 ~ 280VAC, 20 ~ 48VDC
Stilul de terminare Screw Terminal Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie CW24 ambalare Bulk
Pachet / Caz Hockey Puck Tipul de ieșire AC
Tipul de montare Chassis Mount Încărcați curentul 90A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CWU4810
CWU4810
Producători: Crydom
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
In stoc: 1648 pcs
Descarca: CWU4810.pdf
RFQ
Producători: Crydom
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 50A 24-280V
In stoc: 1642 pcs
Descarca: CWU2450-10.pdf
RFQ
CWU2490P
CWU2490P
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 90A 24-280V
Descarca: CWU2490P.pdf