CWA48125-10
CrydomCrydom
CWA48125-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWA48125-10
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Foi de date: 1.CWA48125-10.pdf2.CWA48125-10.pdf3.CWA48125-10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 666 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWA48125-10
Număr parc CWA48125-10 Producător Crydom
Descriere SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 666 pcs Fișa cu date 1.CWA48125-10.pdf2.CWA48125-10.pdf3.CWA48125-10.pdf
Tensiune - Încărcare 48V ~ 660V Tensiune - intrare 90 ~ 280VAC
Stilul de terminare Screw Terminal Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie CW48 ambalare Bulk
Pachet / Caz Hockey Puck Tipul de ieșire AC
Alte nume CC2388
CWA48125-10-ND
Tipul de montare Chassis Mount
Încărcați curentul 125A Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant