CKRD2410-10
CrydomCrydom
CKRD2410-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CKRD2410-10
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Foi de date: 1.CKRD2410-10.pdf2.CKRD2410-10.pdf3.CKRD2410-10.pdf4.CKRD2410-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CKRD2410-10
Număr parc CKRD2410-10 Producător Crydom
Descriere SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Încărcare 24V ~ 280V Tensiune - intrare 4 ~ 32VDC
Stilul de terminare Screw Terminal Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie CKR24 ambalare Bulk
Pachet / Caz SSR with Integrated Heat Sink Tipul de ieșire AC
Alte nume CC1528
CKRD241010
Tipul de montare DIN Rail
Încărcați curentul 10A Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant