B53TP25C
CrydomCrydom
B53TP25C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B53TP25C
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Foi de date: 1.B53TP25C.pdf2.B53TP25C.pdf3.B53TP25C.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 480 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B53TP25C
Număr parc B53TP25C Producător Crydom
Descriere SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 480 pcs Fișa cu date 1.B53TP25C.pdf2.B53TP25C.pdf3.B53TP25C.pdf
Tensiune - Încărcare 48V ~ 530V Tensiune - intrare 90 ~ 140VAC
Stilul de terminare Screw Terminal Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie 53TP ambalare Tube
Pachet / Caz Module Tipul de ieșire AC, Zero Cross
Alte nume CC1723 Tipul de montare Chassis Mount
Încărcați curentul 25A Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Solid State Relay 3PST-NO (3 Form A) Module Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
B53TP25CH
B53TP25CH
Producători: Crydom Co.
Descriere: RELAY SSR IP20 25A 3PHAS PNL MNT
In stoc: 566 pcs
Descarca: B53TP25CH.pdf
RFQ
B53TP25C-10
B53TP25C-10
Producători: Crydom
Descriere: SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
In stoc: 494 pcs
Descarca: B53TP25C-10.pdf
RFQ
B530CE-13
B530CE-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE SCHOTTKY 30V 5A SMC
In stoc: 446359 pcs
Descarca: B530CE-13.pdf
B533-2T
B533-2T
Producători: Crydom
Descriere: MOD DIODE SCR 25A 280VAC .250"QC
In stoc: 3028 pcs
Descarca: B533-2T.pdf
Descriere: MOD DIODE SCR 25A 240VAC .250"QC