SDSP5S110A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDSP5S110A
Producator / Marca: Crouzet
Descrierea produsului SS TIMR RPT CYCLE, 5S ADJ, 110VA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDSP5S110A
Număr parc SDSP5S110A Producător Crouzet
cantitate valabila 3681 pcs Fișa cu date
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SDSP10S220A
SDSP10S220A
Producători: Crouzet
Descriere: SS TIMR RPT CYCLE, 10S ADJ, 220V
In stoc: 4017 pcs
Descarca:
RFQ
SDSP100S110A
SDSP100S110A
Producători: Crouzet
Descriere: RELAY TIME DELAY 100SEC DIN RAIL
In stoc: 4347 pcs
Descarca:
RFQ
SDSP2M110A
SDSP2M110A
Descriere: SS TIMR RPT CYCLE, 2M ADJ, 110VA
SDSP10M24A
SDSP10M24A
Descriere: SS TIMR RPT CYCLE, 10M ADJ, 24VA
SDSP100S24A
SDSP100S24A
Descriere: SS TIMR RPT CYCLE, 100S ADJ, 24V
SDSP10S110A
SDSP10S110A
Descriere: SS TIMR RPT CYCLE, 10S ADJ, 110V
SDSC-14
SDSC-14
Producători: Jonard Tools
Descriere: SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 3.5"
SDSP10M110A
SDSP10M110A
Descriere: SS TIMR RPT CYCLE, 10M ADJ, 110V
SDSP300S110A
SDSP300S110A
Descriere: SS TIMR RPT CYCLE, 300S ADJ, 110
SDSP-2
SDSP-2
Producători: Jonard Tools
Descriere: SCREWDRIVER PHILLIPS #2 3.5"
Descarca: SDSP-2.pdf
SDSP1S110A
SDSP1S110A
Descriere: SS TIMR RPT CYCLE, 1S ADJ, 110VA
SDSP60M110A
SDSP60M110A
Descriere: SS TIMR RPT CYCLE, 60M ADJ, 110V
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW