C4SMK-GJS-CV34Q7S1
Cree
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C4SMK-GJS-CV34Q7S1
Producator / Marca: Cree
Descrierea produsului LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H
Foi de date: C4SMK-GJS-CV34Q7S1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C4SMK-GJS-CV34Q7S1
Număr parc C4SMK-GJS-CV34Q7S1 Producător Cree
Descriere LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4695 pcs Fișa cu date C4SMK-GJS-CV34Q7S1.pdf
Lungimea de undă - Vârful - Lungimea de undă - dominantă 527nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 3.4V Unghi de vedere -
Pachetul dispozitivului furnizor 4mm Oval Dimensiune / Dimensiune -
Serie Screen Master® ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 3372mcd
Transparența obiectivului Clear Stilul / dimensiunea obiectivului Oval with Domed Top, 3.90mm x 3.00mm
Lens Color Green Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime (Max) 10.50mm Caracteristici -
descriere detaliata Green 527nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial Test curent 20mA