CT10-1040-A2
Coto TechnologyCoto Technology
CT10-1040-A2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CT10-1040-A2
Producator / Marca: Coto Technology
Descrierea produsului SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V
Foi de date: 1.CT10-1040-A2.pdf2.CT10-1040-A2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CT10-1040-A2
Număr parc CT10-1040-A2 Producător Coto Technology
Descriere SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110061 pcs Fișa cu date 1.CT10-1040-A2.pdf2.CT10-1040-A2.pdf
Tensiune - comutare DC 200V Tensiune - comutare AC 140V
Tip Molded Body Stilul de terminare Axial, Flat
Dimensiune - Corp 0.505" L x 0.095" W x 0.095" H (12.83mm x 2.41mm x 2.41mm) Serie CT10
Limita de eliberare 3 ~ 35AT Putere - evaluat 10W
ambalare Tape & Reel (TR) Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Utilizați intervalul 10 ~ 40AT Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 0.614" (15.60mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului -
descriere detaliata Molded Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 40AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 140V Surface Mount Curent - comutare 500mA (AC/DC)
Curent - Carry 500mA (DC) Circuit SPST-NO