ZUS1R51205-A
ZUS1R51205-A
Producători: Cosel
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 1.5W
In stoc: 4652 pcs
Descarca: ZUS1R51205-A.pdf
RFQ
ZUS1R50512
ZUS1R50512
Producători: Cosel
Descriere: DC DC CONVERTER 12V
In stoc: 5371 pcs
Descarca: ZUS1R50512.pdf
RFQ
Descriere: DC DC CONVERTER 15V
Descarca: ZUS1R51215.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW