TUNS500F12
CoselCosel
TUNS500F12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TUNS500F12
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER
Foi de date: TUNS500F12.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 469 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 469 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TUNS500F12
Număr parc TUNS500F12 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 469 pcs Fișa cu date TUNS500F12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm) Serie TUN
Putere (Wați) 500W Pachet / Caz 7-DIP Module
Alte nume 1776-1803 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 24mV Reglementarea liniei 24mV
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Universal Input
Eficienţă 86% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 42A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 42A Aprobări CE, cURus, TUV