TBC-100-104
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TBC-100-104
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Foi de date: TBC-100-104.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 99 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TBC-100-104
Număr parc TBC-100-104 Producător Cosel
Descriere LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99 pcs Fișa cu date TBC-100-104.pdf
Tensiune nominală DC - Tensiune nominală - AC 500V
Stilul de terminare Terminal Block Serie TBC
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă -
Frecvență - funcționare 50/60Hz Tip filtru Three Phase (Wye)
Actual 100A configurație Two Stage