SUTS10123R3
CoselCosel
SUTS10123R3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SUTS10123R3
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: 1.SUTS10123R3.pdf2.SUTS10123R3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SUTS10123R3
Număr parc SUTS10123R3 Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2203 pcs Fișa cu date 1.SUTS10123R3.pdf2.SUTS10123R3.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 500V Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 18V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.78" L x 0.33" W x 1.15" H (45.2mm x 8.4mm x 29.3mm)
Serie * Putere (Wați) 8.6W
Pachet / Caz 7-SIP Module Alte nume 1776-3574
SUTS10123R3-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Eficienţă 82% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 9V - 18V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.6A Aplicații ITE (Commercial)