SUCS10123R3C
CoselCosel
SUCS10123R3C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SUCS10123R3C
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: 1.SUCS10123R3C.pdf2.SUCS10123R3C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SUCS10123R3C
Număr parc SUCS10123R3C Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2467 pcs Fișa cu date 1.SUCS10123R3C.pdf2.SUCS10123R3C.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 500V
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 1.58" L x 0.85" W x 0.28" H (40.2mm x 21.5mm x 7.0mm) Serie SUCS
ambalare - Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 1776-1579 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP Eficienţă 82%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 2.6A