STMGFS15483R3-R
CoselCosel
STMGFS15483R3-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STMGFS15483R3-R
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 3.3V 13W
Foi de date: STMGFS15483R3-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STMGFS15483R3-R
Număr parc STMGFS15483R3-R Producător Cosel
Descriere DC/DC CONVERTER 3.3V 13W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1233 pcs Fișa cu date STMGFS15483R3-R.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 76V Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm) Serie STMGFS
Putere (Wați) 13W Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 87%
Curent - Ieșire (Max) 4A Aprobări CE