SNDHS100B24
CoselCosel
SNDHS100B24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SNDHS100B24
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 24V 101W
Foi de date: 1.SNDHS100B24.pdf2.SNDHS100B24.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 428 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 428 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SNDHS100B24
Număr parc SNDHS100B24 Producător Cosel
Descriere DC/DC CONVERTER 24V 101W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 428 pcs Fișa cu date 1.SNDHS100B24.pdf2.SNDHS100B24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Intrare (Min) 200V Tensiune - Intrare (Max) 400V
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 2.42" W x 1.75" H (127.0mm x 61.5mm x 44.5mm)
Serie SNDHS Putere (Wați) 101W
Alte nume 1776-2649
SNDHS100B24-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 95°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Eficienţă 85% Curent - Ieșire (Max) 4.2A