SFLS10481R8B
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFLS10481R8B
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.8V
Foi de date: SFLS10481R8B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFLS10481R8B
Număr parc SFLS10481R8B Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 1.8V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2851 pcs Fișa cu date SFLS10481R8B.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 1.8V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 36V
Tensiune - Intrare (Max) 76V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.52" L x 0.88" W x 0.17" H (38.7mm x 22.4mm x 4.2mm)
Serie * Putere (Wați) 5.4W
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Eficienţă 84% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 3A 36V - 76V Input
Curent - Ieșire (Max) 3A Aplicații ITE (Commercial)