SFCS15243R3B
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFCS15243R3B
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: 1.SFCS15243R3B.pdf2.SFCS15243R3B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFCS15243R3B
Număr parc SFCS15243R3B Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1969 pcs Fișa cu date 1.SFCS15243R3B.pdf2.SFCS15243R3B.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 1kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.54" L x 1.16" W x 0.27" H (39.1mm x 29.5mm x 6.8mm)
Serie * Putere (Wați) 15W
Alte nume 1776-3465
SFCS15243R3B-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici - Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 4.5A