PMA60F-3R3-T1
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMA60F-3R3-T1
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: 1.PMA60F-3R3-T1.pdf2.PMA60F-3R3-T1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 894 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PMA60F-3R3-T1
Număr parc PMA60F-3R3-T1 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 894 pcs Fișa cu date 1.PMA60F-3R3-T1.pdf2.PMA60F-3R3-T1.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 2kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serie PM Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 78% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 12A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 12A Aprobări CE, cURus, TUV