PLA600F-48-U
CoselCosel
PLA600F-48-U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLA600F-48-U
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V
Foi de date: PLA600F-48-U.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 517 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLA600F-48-U
Număr parc PLA600F-48-U Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 517 pcs Fișa cu date PLA600F-48-U.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serie PL Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 88% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Aprobări CE, cURus, TUV