PLA50F-24
CoselCosel
PLA50F-24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLA50F-24
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 50W
Foi de date: PLA50F-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLA50F-24
Număr parc PLA50F-24 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2640 pcs Fișa cu date PLA50F-24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Serie PLA Putere (Wați) 50W
Alte nume 1776-1544 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Universal Input Eficienţă 84%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 2.2A